Fenerbahçe

Vitor Pereira’dan Yönetime Olay Cevap

Vitor Pereira ile yollarını ayırmayı planlayan Fenerbahçe’ye Portekizli teknik adamdan şok bir cevap geldi. Sarı-Lacivertli yöneticilerden Selahattin Baki önceki gün Vitor Pereira ile bir araya geldi. İddiaya göre kritik toplantıda Selahattin Baki Pereira’ya ‘Bu iş gitmiyor, görevi bırak’ dedi. Portekizli teknik adam ise Baki’ye “Başarısız olduğumu düşünmüyorum. İstifa gibi bir düşüncem yok” diye cevap verdi.

Vitor Pereira yolları ayırma konusunda Fenerbahçe’nin başına dert açacak gibi. Takvim’in haberine göre Sarı-Lacivertlilerin göndermek istediği Vitor Pereira’dan yönetime rest geldi. Önceki gün Portekizli teknik adamla kritik bir toplantı yapan Selahattin Baki, aldığı cevapla adeta şok oldu!

VITOR PEREIRA’DAN SELAHATTİN BAKİ’YE: İSTİFA GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOK!

Vitor Pereira ile önceki gün bir araya gelen Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Portekizli teknik direktörden aldığı cevapla buz kesildi! Selahattin Baki Pereira’ya ‘Bu iş gitmiyor, Görevi bırakman en doğru olanı. Senden anlayış bekliyoruz’ dedi ancak Vitor Pereira’dan hiç beklemediği bir cevap aldı:

Başarısız olduğumu düşünmüyorum. Neden istifa edeyim ki. İstifa gibi bir düşüncem yok.

VITOR PEREIRA İLE BİR GÖRÜŞME DAHA YAPILACAK

Vitor Pereira ile yapılan görüşmeden istediği sonucu alamayan yönetim duruma bir çare arıyor. Eğer yönetim Pereira’nın görevine tek taraflı olarak son verirse yüksek bir maliyet ile karşı karşıya kalacak. Başkan Ali Koç ve yöneticilerin Pereira ile orta yolu bulmak için bir görüşme daha yapacakları öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir