Fenerbahçe

Fener’e Sürpriz Transfer

Fenerbahçe’de Enner Valencia’nın sözleşmede istediği şartları sağlamaması nedeniyle Yönetim harekete geçti.

Bu doğrultuda takımdan ayrılacağı düşünülen Wright için İskoçya’dan Glasgow Rangers ve İtalya’dan 3 kulübün benzer teklifler sunduğu belirtiliyor. Antalyaspor’a bonservis bedelinin yanı sıra sonraki satıştan pay öneren Glasgow Rangers, Wright’ı transfer etmek için 7 milyon Euro önerdi. Ayrıca İtalyan kulüplerinin de benzer teklifler sunduğu biliniyor.

Bu gelişmeler sonrasında Fenerbahçe yönetimi, Wright için teklif verebileceğini iletti. Ancak Antalyaspor, yaz döneminde istediği 10 milyon Euro’yu ödemeyen Fenerbahçe’ye, Wright transferi için 7 milyon Euro’yu taksitli ödeme seçeneği sunabilir.

25 yaşındaki ABD’li forvet, Rangers’ın yanı sıra Fenerbahçe ile de görüşmeye sıcak bakıyor. Özellikle şampiyonluk mücadelesi veren bir takımda kariyerini sürdürmek istediği ifade ediliyor.

Fenerbahçe’nin yeni sezon öncesi hücum hattını takviye etmek istediği biliniyor. Enner Valencia’nın durumu belirsizken Serdar Dursun’un da takımdan ayrılması bekleniyor. Joao Pedro’ya gelecek tekliflerin de değerlendirileceği düşünülürken, Wright transferi sarı-lacivertli ekip için önemli bir seçenek olarak görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir