Fenerbahçe

Vitor Pereira’dan derbi sürprizi

Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci’nin Beşiktaş derbisine yedek başlaması tartışmalara nede oldu. Fenerbahçe’nin Portekizli teknik direktörü tercihleri ile ilgili “İrfan Can Kahveci, son iki maçta oynayamamıştı. Bir ara verdiği için ilk 11’de başlamadı. Mert Hakan Yandaş da bir süre bizimle değildi” dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın, zirve yarışının kaderini belirleyecek olan Beşiktaş derbisinde Mert Hakan Yandaş ve İrfan Can Kahveci’yi yedek bırakması sosyal medyada çok tartışıldı. Sarı-Lacivertli taraftarlar, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla Vitor Pereira’yı aldığı bu karar için çok eleştirdi. Portekizli çalıştırıcı karşılaşma öncesi bu kararı neden aldığı açıkladı.

Pereira, “Sonradan oyuna girseler de bize çok yardımcı olacaktır. İrfan Can Kahveci, son iki maçta oynayamamıştı. Bir ara verdiği için ilk 11’de başlamadı. Mert Hakan Yandaş da bir süre bizimle değildi. İkisi de bu sebeple yedek kulübesinde başlayacaklar ancak hiç şüphe yok ki fırsat geldiğinde bizim için çok önemli olacaklar. İkisi de bizim için çok önemli oyuncular.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir