Galatasaray

Fatih Terim’in Yeni Adresi

Galatasaray Kulübü’nde teknik direktör Fatih Terim  ile yollar ayrıldı. Sarı-kırmızılı takımda bu şok karar sonrası Başkan Burak Elmas yeni teknik direktörü açıkladı.

Fatih Terim’in vedası sonrası Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Domenec Torrent oldu. 

TERİM İÇİN 3 İHTİMAL! BÜYÜK SÜRPRİZ 

Burak Elmas yönetimindeki Galatarasay’da 4’üncü Fatih Terim  dönemi geçtiğimiz gün resmen sona erdi. Sarı-kırmızılı takımda büyük bir şok etkisi yaratan son dakika   ayrılığı sonrasında Başkan Burak Elmas açıklamalarda bulundu. Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra henüz bir konuşma yapmayan Fatih Terim’in önünde 3 ihtimalin olduğu öne sürüldü. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 ihtimal…

Galatasaray’da Burak Elmas yönetimi tarafından görevine son verilen Fatih Terim’in bu karar sonrası nasıl bir yol izleyeceği merak konusuydu. Takvim Gazetesi’nin haberine göre; Fatih Terim’in önünde 3 olasılığın olduğu öne sürüldü. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 olasılık…

TEKNİK ADAMLIĞI BIRAKACAK 

İlk ihtimal gerçekleşirşe; Galatasaray’daki 4’üncü dönemi sona eren Fatih Terim dinlenme kararı alacak. Tecrübeli çalıştırıcı bir daha teknik direktörlük görevine soyunmayacak

KATAR YA DA HULL CITY 

Galatasaray’dan sürpriz bir şekilde ayrılan Fatih Terim’in ikinci ihtimali ise yurt dışı olacak. Tecrübeli teknik direktör ya Katar’a ya da Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Hull City’e gidecek.

EN BÜYÜK İHTİMAL BAŞKANLIK 

Fatih Terim’in önündeki en kuvvetli ihtimalin ise başkanlık olduğu belirtildi. Sarı-kırmızılı takımda kendisine gelen başkanlık tekliflerini bugüne kadar hep çeviren Fatih Terim’in kulübün başına geçme düşüncesine çok uzak olmadığı belirtildi.

ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAK 

Fatih Terim’in başkanlık kararı alması halinde 3 yıl sonra yapılacak olan seçim için şimdiden çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın son kararını ilerleyen günlerde vereceği vurgulandı.

Fatih Terim sarı-kırmızılı takımın başında bu sezon 27 maçta görev aldı. 68 yaşındaki teknik adamın öğrencileri bu süreçte rakiplerini 11 kez mağlup etti. Fatih Terim’in talebeleri aynı zamanda 8’er beraberlik ve mağlubiyetle sahadan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir