Fenerbahçe

Mesut Özil Esti Gürledi

Gaziantep FK’ye deplasmanda 3-2 mağlup olan Fenerbahçe’de kaptan Mesut Özil soyunma odasında esti gürledi. Yüksek sesle bir konuşma yapan Mesut Özil “Fenerbahçe gibi bir takımın bu kadar fazla bireysel hata yapma lüksü yok! Ne zaman oyunu lehimize çevirsek, yapılan hatalar hızımızı kesti” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Trabzonspor’un kaybettiği haftada Gaziantep FK’ye deplasmanda 3-2 yenilerek büyük bir fırsat tepti. Fenerbahçe’nin kaptanı Mesut Özil, karşılaşma sonrası soyunma odasında son derece üzgün ve kızgındı. Takıma yüksek sesle hitap eden Mesut Özil, “Yine bir fırsatı harcadık. Bu oyun, bu hatalar ve bu sonuç bize yakışmadı. Fenerbahçe gibi bir takımın bu kadar fazla bireysel hata yapma lüksü yok! Ne zaman oyunu lehimize çevirsek yapılan hatalar hızımızı kesti” ifadelerini kullandı.

TAKIM ARKADAŞLARINDAN MESUT ÖZİL’E DESTEK

Mesut Özil’in “Fenerbahçe bu değil! Bundan sonraki maçlarda çok daha dikkatli olmalı ve bu hatalarımızdan ders çıkarmalıyız” sözlerine soyunma odasında büyük üzüntü yaşayan diğer oyuncular da destek verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir