Galatasaray

Hakan Karaahmet Yeni Kaleciyi Duyurdu

Süper Lig’in 16. haftasında oynanan Sivasspor maçında , Kaleci Fernando Muslera şansız bir sakatlık yaşayarak maçtan ayrıldı.. Bunu üzerine gözleri başarılı eldivenin yerine kimin geleceği merak konusu oldu.

Başarılı eldiven Muslera’nın sol diz iç yan bağlarında ileri derecede yırtık, ön çapraz bağında da esneme tespit edildiği açıklandı. Uruguaylı file bekçisinin en az 2-3 ay sahalardan uzak kalacağı ifade edildi.

Bu gelişmenin ardından gözler  GZT Girsunspor’da kiralık oynayan Okan Kocuk’a çevrildi. Sezon başında Okan Kocuk’u sezon sonuna kadar Galatasaray’dan kiralayan Çotanaklar,Muslera’nın   sakatlığıyla Okan’ı devre arasında geri gönderme durumuyla karşı karşıya kaldı.

Bu durumun ardından Girsunspor başkanı Hakan Karaahmet  son detayları açıkladı.

“Öncelikle Muslera’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Okan Kocuk ile yaptığımız sözleşmede devre arasında geri dönmesine yönelik bir madde yok. Galatasray Kulübü  ile ilişkililerimiz çok iyi. Şu anda Galatasaray’dan bu yönde gelen herhangi bir talep de yok ancak bu konuda bir talep gelirse oturur konuşuruz, durumu değerlendiririz Galatasaray bizim dostumuz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir