Galatasaray

Galatasaray’da Mohamed Krizi

Galatasaray’da sergilediği performans ile taraftarın sevgilisi olan yıldız oyuncu Mostafa Mohamed için flaş gelişmeler yaşanıyor…

SÖZLEŞME KRİZİ

Mısır Kulübü Zamalek’in başkanlığına resmi olarak geri dönen Mortada Mansour, Galatasaray’ın kiralık olarak renklerine bağladığı ve sözleşmesini almak istediği Mostafa Mohamed   ile ilgili flaş ifadeler kullandı.

Zamalek Başkanı 4 milyon Euro serbest kalma bedeliyle Mostafa Mohamed’i   alamayacağını söyledi

“MOHAMED 20 MİLYON EURO EDER”
Mansour açıklamasında,   ”Mostafa Mohamed bizden ayrılmadan önce yaklaşık 9 milyon euroluk teklifi reddetmiştik ama daha sonra 2 milyon dolara kiralanmasına çok şaşırdım. Mostafa Mohamed’te Salah ışığı görüyorum. Onu birkaç milyona satmak mantıksız. Mostafa Mohamed, 20 milyon euro edebilecek seçkin bir forvet” dedi.

“SÖZLEŞME GEÇERSİZ SAYILACAK”
Anlaşmanın FİFA tarafından onaylanmayacağını kaydeden Mansour, “Galatasaray’ın yaptığı önceki sözleşme FIFA tarafından onaylanmayacak çünkü imzayı veren kişi yönetim kurulu üyesi değildi” diyerek komite üyelerinin mali konularda belirleyici olamayacağını ifade etti.

Öte yandan Marsilya maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan Fatih Terim, “Mostafa Muhammed ile ilgili kararımız için daha zamanımız var. Niyetimiz bonservisini almak.” sözlerine yer vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir