Galatasaray

Galatasaray’da Domenec Torrent’e tam destek

Galatasaray Kulübü, kripto para borsası Bitget ile sponsorluk anlaşması imzaladı. İmza töreninde konuşan Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı, ” Takımımız iyi hazırlanıyor. Teknik heyetimiz güzel bir uyum sağladı. Rizespor maçından da 3 puan alarak çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz.” dedi.

İmza töreninde konuşan Nihat Kırmızı, dünyanın savaş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ve ekonomik krizler nedeniyle zor bir dönemden geçtiğini belirterek, “Kulüpler, tüm branşların sürdürülebilir başarıları ve güçlü duruşları için en önemli desteği sponsorluklardan alıyor. Savaşların, salgın hastalıkların ve ekonomik krizlerin yaşandığı bu dönemde sponsorluklar bizim için çok daha kıymetli hale geliyor. Bitget’e futbol ve erkek basketbol takımlarımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Muhammed Tasasız ise Türkiye’de çok büyük atılımlar yapmak için hazır olduklarını belirterek, “Böyle büyük bir anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Türkiye’de yapacağımız atılımlar için bir spor kulübüyle anlaşma imzalanması gerektiğini düşünüyorduk. Bu adımın en iyisinin Galatasaray gibi büyük bir kulüple olacağını düşündük ve çok güzel bir anlaşmaya adım attık. Devamında çok daha güzel yerlere gelebilecek anlaşmanın ilk adımlarını attığımızı ve gelecekte çok daha önemli sponsorluklar yapabilmeyi umuyoruz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir