Galatasaray

Fatih Terim İçin Flaş İddia

Ünlü futbol yorumcusu Sinan Engin, Fatih Terim’le ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Canlı yayında tecrübeli hocayı arayan Sinan Engin, konuşmanın ardından Terim’in aldığı transfer teklifiyle ilgili gündeme bomba gibi düşen açıklamalar yaptı.

SİNAN ENGİN TERİM’E GELEN TEKLİFİ DUYURDU

Fatih Terim’in dünya kupasına katılacak ülkelerden birinden teklif aldığını dile getiren Sinan Engin, “Çok cazip bir teklif. Arap ülkelerinden biri de olabilir. Baba bir miktarda teklif var” ifadelerini kullandı. Sinan Engin’in ima ettiği takım sosyal medyada merak konusu oldu.

“GALATASARAY’DA 20’NİN ÜSTÜNDE BİLİYORUM”

Bu arada yapılan telefon konuşmasında Fatih Terim’le ‘kupa’ diyaloğuna giren Sinan Engin, tecrübeli teknik adama ’23 kupanız mı var hocam?’ diye sordu. Terim’in cevabı ise “30 küsur kupam var diye biliyorum. Galatasaray’da kaç, şaşırdım, unuttum şu anda. 20’nin üstünde biliyorum Sinan ama çok da emin değilim” oldu.

FATİH TERİM, GALATASARAY İLE 20 KUPA KALDIRDI

Hatırlanacağı üzere Galatasaray sezon başında Fatih Terim ile 3 yıllık sözleşme imzalamış ancak ikili ocak ayında yollarını ayırmıştı. Öte yandan tecrübeli teknik adamın Galatasaray’ın başında kazandığı kupa sayısı 20 (1 UEFA Kupası, 8 Süper Lig, 3 TSYD Kupası, 3 Türkiye Kupası, 2 Cumhurbaşkanlığı Kupası, 3 Süper Kupa).

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir