Galatasaray

Galatasaray’da 6 Ayrılık Birden

Gelecek sezon kadro planlamasına başlayan İspanyol teknik adam Domenec Torrent, 6 ismin üstünü çizdi.

Yeni sezonda da büyük bir revizyona gidecek Cimbom, gidecek yıldızlardan sonra maaş bütçesinde de rahatlama yaşayacak. Transfer çalışmalarına şimdiden başlayan teknik direktör Domenec Torrent, 6 futbolcu konusunda kararını verdi.

SOFIANE FEGHOULI

Galatasaray’da bonuslarla birlikte yıllık 4.5 milyon Euro’nun üzerinde kazanan Feghouli’nin sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor. 2017-18 yazında gelen Cezayirli yıldız, sarı-kırmızılılardan bu süreçte 21.5 milyon Euro’nun üzerinde gelir elde etti. 32 yaşındaki oyuncu, takımın en çok kazanan ismi olurken yeni mukavelenin imzalanması beklenmiyor.

RYAN BABEL

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek 35 yaşındaki oyuncu, Cimbom’dan her yıl 2.5 milyon Euro net ücret kazandı. Hollandalı oyuncuya yeni sözleşme teklif edilmeyecek.

ARDA TURAN

2020’de altyapısından yetiştiği Galatasaray’a geri dönen Arda Turan, Aslan’dan 2 yıl için 9 milyon TL maaş aldı. Deneyimli yıldızla yeni sözleşme imzalanması beklenmiyor.

FATİH ÖZTÜRK

2 sezon önce bedelsiz olarak gelen Fatih Öztürk’ün sözleşmesi sona eriyor. Toplam 8 milyon TL kazanan deneyimli eldivenle Okan Kocuk’un geri dönecek olması nedeniyle sözleşme uzatılması beklenmiyor.

SEMİH KAYA

Devre arasında Luyindama’yı kiralık olarak yollayan G.Saray, bu bölgeye yerli takviye olarak Semih Kaya’yla doldurdu. 30 yaşındaki stoperle sezon sonunda yollar ayrılacak.

ERICK PULGAR

Devre arasında Fiorentina’dan bedelsiz olarak kiralanan Erick Pulgar, sarı-kırmızılılarda beklentileri karşılayamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir