Galatasaray

Fatih Terim Transfer Müjdesi

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Lazio maçı sonrası basın toplantısında Galatasaraylı taraftarları sevindirecek transfer müjdelerini verdi.

Fatih Terim, Mostafa Mohamed ve Gedson Fernandes için noktayı koydu.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi’nde son 16 turuna namağlup liderlikle yükseldi.

E Grubu’nda final haftasına avantajlı giren Sarı Kırmızılılar, Lazio ile deplasmanda 0-0 berabere kalarak zirveyi korudu.

Mostafa Mohamed‘in opsiyonunu büyük ihtimalle kullanacağız. Başkanla da konuştuk. Bizde kalmasını istiyoruz. Gedson Fernandes‘in durumuna bakılıyor, uğraşılıyor. Şu anda fazla bir şey söylemenin zamanı değil.”

“HİÇ DURMADAN MAÇ OYNUYORUZ”

Ligi çok erken açtıklarını ve sürekli maç oynadıklarına vurgu yapan Terim, “Biz haftada bir maç oynamıyoruz. 27’nci maçı oynadık. Geçmişte ligde tamamına yakın maç oynamış olurduk. 14 Haziran’da sezonu açtık, bir plan koyduk Galatasaray’ın kurtuluşu bu dedik. Dikenli yollar oluyor, olacaktır. Avrupa’da iyi gidiyoruz. Ligde de iyi gideceğiz. Orada da düzeleceğiz. Babel’in teşhisi doğru. Ligde zaman zaman oynamama üzerine, vakit geçirme üzerine şeyler yaşıyoruz. Geçirilen vaktin toplamında uzatmada verilen zaman az. Ne olursa olsun orada da iyi futbol oynadık. Atamadığımız bir golü, verdiğimiz pozisyonlar var. Daha iyi oynayacaklar. Bu işin yorgunluğu kolay değil. Hiç durmadan oynuyoruz” ifadelerini kullandı.

“HER KUPADA İDDİALIYIM”

Bütün yer alınan kupalarda iddialı olduğunu söyleyen Terim, “Bahane sebep sunmuyoruz ama sıkıntılarımız oluyor. Burada kalacaktık. Türkiye’de saat 02.00. Bizde 06.30’da İstanbul’da olacağız. Galatasaraylıya sorsak, Avrupa’da sonuna kadar mı gidelim, lig mi? Avrupa’yı tercih eder. Ben ikisin de tercih ederim. İnşallah sonuna kadar Avrupa’da devam ederiz. Ben her kupada iddialıyım” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir