Galatasaray

Yeni Başkan Terim

Sarı-kırmızılılarda geçtiğimiz ocak ayında başkan Burak Elmas tarafından görevine son verilen Fatih Terim için flşa iddia ortaya atıldı…

Galatasaray’ın efsane isminin listesinde, başkan Elmas’ın bir dönem en yakınında yer alan Rezan Epözdemir ve Erden Timur gibi isimlerin olacağı konuşuluyor.

İşte detaylar…

Galatasaray’da Fatih Terim, Burak Elmas’a bayrak açtı iddiası...

Galatasaray’da Fatih Terim ile Burak Elmas arasında yaşanan kriz alevleniyor… Spor Toto Süper Lig’de 24 maçta topladığı 28 puanla tarihinin en kötü günlerini yaşayan sarı-kırmızılılarda yönetim krizi baş gösterdi. Fatih Terim ile çıktığı 3 yıllık “yapılanma” döneminin 7. ayında tecrübeli hocayı gönderen Burak Elmas, taraftarların büyük çoğunluğunun hışmına uğramıştı. Galatasaray’dan ayrıldığı günden beri sessizliğini koruyan Fatih Terim’den ise herkesi şaşırtan hamle iddiası gündeme bomba gibi düştü.

YENİ BAŞKAN ….

Mynet’in haberine göre, Galatasaray efsanesi Fatih Terim, başkanlık çalışmalarına başlayarak başkanlık projesi için ofis tuttu. Burak Elmas döneminin başkan yardımcısı Avukat Rezan Epözdemir ve Galatasaray’a sık sık sponsor olarak taraftarların gönlünde taht kuran iş insanı Erden Timur da Terim’in listesinde olacak

“FATİH TERİM’İN OFİSİ NEF STADYUMU’NUN YANINDA”

Fatih Terim’in tuttuğu ofisin NEF Stadyumu yakınlarında yer aldığı ve ofise gelen ziyaretçiler arasında Galatasaraylıların yakından tanıdığı Avukat Rezan Epözdemir ile NEF Stadyumu’nun isim sponsoru Erden Timur’un olduğu kaydedildi.

Epözdemir, Burak Elmas yönetiminde başkan yardımcısı olarak görev almış ve aralık istifa etmişti.

Epözdemir istifa gerekçesini, “Görüş ve düşüncelerimin yeteri kadar dikkate alınmamasından dolayı Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekilliği ve Yönetim Kurulu üyeliğimden bugün yazılı olarak istifa ettim. Böyle bir durumda orada bulunmamızın bir anlamı yok. Aksi halde öz saygımızı yitiririz.” sözleriyle dile getirmişti.

REZAN EPÖZDEMİR: “FATİH TERİM YAŞAYAN EFSANEDİR”

Fatih Terim’in avukatlığını da yapan Epözdemir, Galatasaray seçimleri öncesi Burak Elmas’ın yönetim listesinde yer alması sebebiyle Terim’in vekilliğinden ayrılmıştı.

Epözdemir, o dönem yaşanan ayrılığı, “Hoca benim çok kıymet verdiğim, benim için çok değerli olan bir ağabeyim. Hem kendisi hem de değerli ailesinin aynı zamanda uzun yıllardır avukatlığını yapıyorum. Fatih Terim, Galatasaray’ımızın yaşayan efsanesidir. Türk spor tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı spor adamıdır. Hayatını Galatasaray’a adamış, kulübümüze sayısız başarılar kazandırmıştır. Fatih hoca konumu gereği seçim sürecinde nötr olup, objektif ve tarafsızdır.” sözleriyle açıklamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir