Fenerbahçe

Vitor Pereira Yıldızına Talip Yağıyor

Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın isteğiyle kadroya katılan tartışmalı transferlerden Miguel Crespo’ya talip yağıyor.

Portekizli futbolcu için Atletico Madrid’in ardından Lyon da sıraya girdi. 25 yaşındaki futbolcu Vitor Pereira’nın ısrarıyla sezon başında 1,5 milyon euro karşılığında transfer edilmişti.

Fenerbahçe’de Vitor Pereira’nın özel isteğiyle kadroya katılan Miguel Crespo, Sarı-Lacivertlilere geldiği ilk günlerde büyük tartışma konusu olmuş ancak Portekizli futbolcu daha sonra gösterdiği performansla göze girmeyi başarmıştı. Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’ye kazandırdığı Miguel Crespo’nun talipleri de artmaya başladı.

ATLETICO MADRID SONRASI LYON DA TEMASA GEÇTİ

Foot Mercato’da yer alan habere göre ara transfer döneminde İspanyol devi Atletico Madrid, futbolcu için Fenerbahçe’ye satın alma opsiyonu bulunan bir kiralama teklifinde bulundu ancak Sarı-Lacivertli ekip bu teklifi kabul etmedi. Atletico Madrid’in ardından Miguel Crespo, Fransız ekibi Lyon’un da radarına girdi. Lyon, birkaç hafta önce transferin şartlarını öğrenmek için Fenerbahçe ile temasa geçti ancak görüşmelerde henüz daha ileri aşamalara geçilmedi.

Bu sezon Fenerbahçe ile 16 maça çıkan 24 yaşındaki futbolcunun Sarı-Lacivertli ekip ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir