Fenerbahçe

Szalai Transfer Rekoru Kırıyor

Sarı lacivertli takım, sergilediği performans ile dudak ısırtan, Avrupa kulüplerini radarına giren Attila Szalai için harekete geçen son kulüp Southampton oldu.

Fenerbahçe ‘nin yüksek bir bonservis geliri beklediği Attila Szalai’nin talipleri artıyor. İngiltere Premier Lig ekiplerinin kıskacında olan Attila Szalai’nin son talibi ise Southampton oldu. İngiliz ekibinin 9 yıldır takımda forma giyen Jack Stephens’in yerine Macar savunmacıyı kadrosuna katmak istediği iddia edildi.

ALİ KOÇ ‘EN AZ 20 MİLYON EURO’ DEMİŞTİ

Ali Koç’un ’20 milyon euronun altındaki teklifleri konuşmam bile’ dediği Attila Szalai sezon sonunda Fenerbahçe’ye veda edebilir. İngiliz basınında çıkan habere göre Southampton, Attila Szalai için Fenerbahçe’ye resmi teklifini yapmaya hazırlanıyor.

JACK STEPHENS’İN YERİNE ATTILA SZALAI

Haber detayında 2013 yılından beri Southampton’da forma giyen Jack Stephens ile yolların ayrılacağı ve yerine Attila Szalai’nin kadroya katılacağı bilgisine yer verildi. Ayrıca İngiliz ekibinin Attila Szalai transferi için en az 20 milyon euroyu hazırlaması gerektiğine de değinildi.

ELVIR BALJIC’İN REKORU KIRILABİLİR

Attila Szalai’nin Southampton’a transferinin 20 milyon euronun üzerinde bir rakama gerçekleşmesi halinde Macar savunmacı, Sarı-Lacivertli kulübün tarihine geçebilir. Zira Fenerbahçe bugüne kadar en yüksek transfer satışını Elvir Baljic’i 21 milyon euro karşılığında Real Madrid’e göndererek yapmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir