Fenerbahçe

Rıdvan Dilmen’in daha İlk Haftadaki Kehaneti Gerçekleşti

Rıdvan Dilmen’in Süper Lig’in henüz ilk haftasında ortaya attığı iddia gerçek oldu.

Ligin ilk haftasındaki Fenerbahçe-Ümraniyespor maçı sonrası Rıdvan Dilmen’in Sarı-Lacivertlilerle ilgili kehaneti gerçekleşti. Ünlü yorumcu o dönem sarf ettiği sözler sebebiyle Fenerbahçelilerden büyük tepki görmüştü.

Ünlü yorumcunun o dönem ortaya attığı iddia Fenerbahçelilerin tepkisini çekmişti. Haftalar ilerledikçe Rıdvan Dilmen’in haklı çıkması dikkat çekti.

RIDVAN DİLMEN’İN İDDİASI GERÇEKLEŞTİ

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin Beşiktaş’a farklı mağlup olup şampiyonluk yarışında ağır yara aldığı maç sonrası gündeme oturdu. Ligin başında Fenerbahçe’yle ilgili yaptığı tespiti hatırlatan Rıdvan Dilmen, o anları hatırlattı.

FENERBAHÇELİLER TEPKİ YAĞDIRMIŞTI

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe’nin ligin ilk haftasında Ümraniyespor ile 3-3 berabere kaldığı maç sonrası Sarı-Lacivertlilerle ilgili çarpıcı bir tespit yapmıştı. Ünlü yorumcu bu sezon Fenerbahçe’nin büyük maçları zor kazanacağını iddia etmişti. Dilmen’in ligin henüz ilk haftasında sarf ettiği bu sözler Sarı-Lacivertlileri çileden çıkarmıştı.

RIDVAN DİLMEN’İN KEHANETİ YENİDEN GÜNDEM OLDU

Öte yandan haftalar ilerledikçe Rıdvan Dilmen’in kehaneti gerçekleşti. Son olarak iç sahada Beşiktaş’a yenilen Fenerbahçe, derbilerde aldığı kötü sonuçlarla dikkat çekti. 4-2 biten mücadele sonrası Rıdvan Dilmen’in o sözleri yeniden gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir