Beşiktaş

Önder Karaveli’yle ilgili karar çıktı

Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası Önder Karaveli’yle ilgili karar çıktı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi 2-1 kaybettikleri derbinin ardından yönetimle birlikte yemek yiyip maçın özetini izledi. Toplantıda Önder Karaveli’yle ilgili karar da alındı. Siyah-Beyazlılar 47 yaşındaki teknik direktörle sezon sonuna kadar devam edecek.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray derbisinin ardından yönetimle yemekte bir araya geldi. Kritik toplantıda maçın özeti izlendi ve teknik direktör Önder Karaveli’yle ilgili karar alındı. Yöneticiler ve Ahmet Nur Çebi, Önder Karaveli’nin sezon sonuna kadar takımın başında olması konusunda mutabık kaldı.

YÖNETİM: BU KADAR KÖTÜ BİR BEŞİKTAŞ BEKLEMİYORDUK

Maçı değerlendiren Siyah beyazlı idareciler oyunun genelinde rakibe cevap veremediklerini söyleyerek, “Maç öncesi yaşanan gerilimden Galatasaray iyi yararlanmış çok motiveydiler. Biz onlara son anlar hariç yanıt veremedik. Bu kadar kötü bir Beşiktaş beklemiyorduk” dediler.

BEŞİKTAŞ’TAN ÖNDER KARAVELİ KARARI

Söz dönüp dolaşıp Önder Karaveli’nin çıkardığı takıma gelince gerek Başkan Çebi, gerekse yöneticiler, “Hatalı bir kadro çıkmış olabilir. Zaten hoca da ilk yarı bitmeden Cyle Larin ve Michy Batshuayi’yi aldı. Yapacak bir şey yok. Önder hoca ile ilgili plan da değişme yok. Ligin bitimine az kaldı. Sezon sonuna kadar devam” dedikleri öğrenildi.

LARIN’İN PENALTI POZİSYONUNA TEPKİ

Bu arada maçın özetini ve hakem yorumcularını geç saate kadar izleyen Başkan Çebi ve yöneticiler Larin’in çekilmesine penaltı vermeyen ve VAR’a dahi gitmeyen hakem Atilla Karaoğlan’a tepki gösterdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir