Fenerbahçe

Meksikalı Golcü Fenerbahçe’de

Fenerbahçe, gelecek sezonun transfer çalışmalarına başladı ve İngiliz ekibi Wolverhampton’ın Meksikalı golcüsü Raul Jimenez’i listesine ekledi.

TV Azteca’nın haberine göre, Sarı-Lacivertliler Meksikalı forvetin menajeri üzerinden temasa geçti ve görüşmelerde ilerleme kaydetti. 31 yaşındaki golcünün daha önce Beşiktaş’ın da istediği hatırlatıldı ve “Bu kez de bir başka Türk ekibi Fenerbahçe devrede… Ve rakiplerine göre daha ciddi görünüyorlar. Raul Jimenez’in menajeriyle yapılan görüşmelerde önemli yol aldılar” denildi.

Haberde, gelecek sezon Türkiye’de Raul Jimenez’in forma giymesinin sürpriz olmayacağı vurgulandı.

Raul Jimenez, daha önce Atletico Madrid ve Benfica gibi kulüplerde oynadı ve toplamda 415 resmi maçta 127 gol ve 56 asist üretti.

Fenerbahçe’nin, şampiyonluk yarışında olduğu bu dönemde, gelecek sezonun planlamasını da sürdürdüğü belirtiliyor. Raul Jimenez, güçlü fiziği ve golcü özellikleriyle tanınan bir oyuncu. Fenerbahçe’nin, Meksikalı golcüyü transfer edip edemeyeceği ise henüz netlik kazanmış değil. Ancak, Jimenez’in menajeriyle yapılan görüşmelerin ilerleme kaydettiği belirtiliyor ve taraftarlar heyecanla bu transferin gerçekleşmesini bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir