Galatasaray

Kerem Değil ,Bartuğ Yolcu

Devre arası çalışmalarına devam eden Galatasaray’da sürpriz ayrılık gerçekleşiyor.

Marsilya’nın Kerem Aktürkoğlu’nu transfer edeceği iddiaları gündeme gelse de Sarı-Kırmızılıların genç ön liberosu Bartuğ Elmaz’ın Fransız deviyle anlaştığı ortaya çıktı. Bartuğ Elmaz, Marsilya ile gelecek sezondan itibaren geçerli olacak sözleşme imzaladı. Hatırlanacağı üzere Marsilya’nın Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray’a 10 milyon euro ödemeye hazır olduğu iddia edilmişti.

KEREM AKTÜRKOĞLU DEĞİL BARTUĞ ELMAZ

Galatasaray genç futbolcusu Bartuğ Elmaz’ı yeni sözleşme imzalamaya ikna edememişti. Elmaz’ın sezon sonu için Marsilya ile anlaştığı öğrenildi. 19 yaşındaki oyuncu Bartuğ Elmaz Galatasaray’da bu sezon A Takım’la idmanlara çıkıp resmi maçlarda kısa süre bulmuştu. Altyapısından yetiştiği sarı kırmızılı kulübün teklifini kabul etmeyen ve sözleşme uzatmayan Elmaz Fransa’nın Marsilya takımı ile sözleşme imzaladı. Kontrat gelecek sezondan itibaren geçerli olacak.

SADECE 1 DAKİKA GÖREV ALABİLDİ

Bartuğ Elmaz, Galatasaray’ın Marsilya’yı 4-2 mağlup ettiği karşılaşmanın son dakikalarında forma giyme şansı bulmuştu. Genç futbolcu bu sezon sadece 1 dakika sahada kalabildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir