Galatasaray

Kerem Aktürkoğluna 7 Talip

Galatasaray’da sergilediği performans ile göz dolmaya devam eden yıldız oyuncu Kerem Aktürkoğluna her geçen gün talipleri çoğalıyor …

‘na da yükselen Kerem Aktürkoğlu için transfer haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Fransız basını, sarı kırmızılı yıldızın geleceğini masaya yatırırken, 7 kulübün talip olduğunu belirtti.

 Fransız basınına yansıyan o haber;

“Fransız kulüpleri şimdiden transfer dönemine hazırlanıyor. Bu doğrultuda  Marsilya , Lyon ve Lille , Galatasaray’ın kanat oyuncusu Kerem Aktürkoğlu ile ilgileniyor.

Galatasaray’ın 23 yaşındaki futbolcusu iyi bir performans sergiliyor ve talipleri artıyor.  Avrupa Ligi’nde Marsilya’ya karşı yaptığı asistle takımının galibiyetinde ve tur atlamasında büyük rol oynadı.

Oyuncunun arzusu, düzenli olarak Şampiyonlar Ligi’nde oynayan daha prestijli bir kulübe gitmek. İlgilenen takımlar arasında;  Valencia, Lazio, Wolfsburg, Frankfurt, Lyon, Lille ve Marsilya var.

Bu nedenle 3 Fransız kulübünün kanat oyuncusunu almak için şansı var ancak oyuncuyu ve takımını ikna etmeleri gerekecek.

Bu transferin bedeli 30 milyon Euro’ya çıkabilir.  Ligue 1 kulüpleri için önemli bir miktar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir