Fenerbahçe

İsmail Kartal’ın Büyük Üzüntüsü

Fenerbahçe’de teknik direktör İsmail Kartal, 1-1 sona eren Trabzonspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. ’10 kişi geriye düştük ama kazanmak için oynadık’ diyen İsmail Kartal, “11’e 11 olsaydık maçın favorisi bizdik. Bütün planlarım tutmuştu” ifadelerini kullandı.

Mücadeleyi değerlendiren İsmail Kartal, “Stadı dolduran büyük Fenerbahçe taraftarına teşekkür ederim. Onlar varsa, biz varız. 10 kişi kalmamıza rağmen büyük Fenerbahçe ailesi için savaştık. Geldiğimden beri oyuncularıma hep onları anlattım. 10 kişi, geriye düştük ama kazanmak için oynadık. Oyuncularımı tebrik ederim. Kazanmayı çok istiyorduk ama berabere bittik. Onlar bizim yanımızda olursa, bu takım sahada taraftara en güzel oyunu verecektir. Biz iyi yoldayız. Bize inansınlar.” ifadelerini kullandı.

“BÜTÜN PLANLARIM TUTMUŞTU”

İrfan Can Kahveci’nin kırmızı kartıyla ilgili konuşan tecrübeli teknik adam, “10 kişi ile alınan bu 1 puan çok önemli, çok değerli. 11’e 11 olsaydık maçın favorisi bizdik. Bütün planlarım tutmuştu. Kırmızı kart planları bozdu. Planımızı yürütmek için oyuncularımı hep uyardım. Onlar da bana ‘Devam hocam’ dedi. Ne tesadüftür ilk maç, bu maç… İnanamıyorum, anlamıyorum. Bu kadar seyirci önünde böyle bir kırmızı kartın çıkması kolay mı? Kırmızı kartı izledik, nasıl bakarsanız, öyle görürsünüz.” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir