Galatasaray

Galatasaray’dan Misilleme Transfer

Gedson Fernandes’i Beşiktaş’a kaptıran Galatasaray’dan misilleme transferi geliyor.

Sezon başı Rosier ve Ghezzal transferinde de karşı karşıya gelinirken, Galatasaray yönetimi bu sefer Cyle Larin’i alarak ezeli rakibini kalbinden vurmak istiyor.

İnaki Pena, Bafetimbi Gomis ve Erick Pulgar’ı kadrosuna katan Galatasaray, yeni bir transfer daha yapmak için kolları sıvadı.

LARİN İÇİN TEKLİF HAZIR

Sarı-kırmızılılar, Beşiktaş ile sözleşme uzatmaya yanaşmayan, istediği ücrette indirime gitmeyen Cyle Larin’i transfer etmek için girişimlere başlıyor.

Siyah-beyazlıların 1 milyon 750 bin Euro’luk önerisine karşılık 2.5 milyon Euro’da ısrar eden Kanadalı yıldız Cyle Larin’e “İster kabul et, ister git” cevabı verildi. Beşiktaş’ta Cyle Larin’in sezon sonu bitecek olan sözleşmesini yenilemek için 6 ay önce başlayan görüşmeler, olumsuz sonuçlandı.

Siyah-beyazlı yönetim, yapılan pazarlıklarda teklifini 1 milyon 750 bin Euro’ya kadar yükseltirken Kanadalı yıldız 2.5 milyon Euro ve 4 yıllık kontrat ısrarını devam ettirdi. Önerdiği rakamı arttırmayı düşünmeyen Beşiktaş ise oyuncusuna resti çekti.

Kanadalı forvetin daha önce Galatasaray’a önerildiği ancak Cimbom’un etik olmadığı gerekçesiyle bu transfer için devreye girmediği öğrenildi.

Sarı-kırmızılılar, Gedson Fernandes’i Beşiktaş’ın almasıyla misilleme yapmaya karar verdi. Galatasaray, sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 26 yaşındaki futbolcuyu kadroya katarak hücum hattını güçlendirmeyi planlarken, camiadaki yüksek tansiyonu da biraz olsun düşürmeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir