Galatasaray

Galatasaray’dan Hakem Tepkisi

Haftalardır kayıplar yaşayan Galatasaray, Altay önünde de zorlandı. Hakemler de maçı yönetirken zorlandılar! Özellikle VAR odasındaki Bahattin Şimşek ile sahadaki Cüneyt Çakır bir VAR, bir yok!

İnanılır gibi değil. UEFA Avrupa Ligi’ndeki Galatasaray’la, Spor-Toto Süper Ligi’ndeki Galatasaray’ın aynı takım olduğuna inanmak çok güç.

Bunu bir kez de Altay maçında gördük. Ne bileyim, onca puan kaybettikten sonra “hayata tutunuş” maçı falan olarak yorumlaması, ona göre oynaması lazımdı Galatasaray’ın Altay maçını.

Ama nerede? İlk yarıda 2 pası yapamadılar. Evet koştular, ama Taylan ve Berkan artı Feghouli destekli orta alanla koordine olamıyor bu takım!

Bir ara Altay, 20’ye yakın pas yaptı Ali Sami Yen Nef Stadı’nda!

İzmir Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nda değil; İstanbul’da 20’ye yakın pas!

Bir Galatasaraylı da basmadı topa.

Covid’e yakalanan Cicaldau olmayınca işler iyice bozuldu Galatasaray’da.

Hadi diyelim ki, Cica yok, ince pasların adamı Morutan niye 70 dakika yedek kaldı?

Bu soruyu Necati Ateş ya da Selçuk İnan’a mı sormalıyız, cezası nedeniyle tribünde oturan Fatih Terim’e mi bilemedim!

Ahmet Çakar ve Rıdvan Dilmen’in penaltı yorumu:

Ahmet Çakar: Türk hakemliği can çekişiyor. Sen de böylesi penaltıyı verirsen diğerleri ne yapmaz Cüneyt. Vücuttan seken , yarım metre mesafeden nasıl penaltı. Yazıklar olsun size.

Rıdvan Dilmen: “Cüneyt Çakır maçın önüne geçti. Berbat bir maç yönetimi vardı. VAR yönetimi de aynı şekilde. Benim futbol görüşüme kadar asla penaltı değil! Yakından, uzaktan alakası yok. Gördüğümüz açılardan bu şekilde.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir