Galatasaray

Galatarasay Golcüsünü Duyurdu

Süper Lig’de transfer döneminin başlamasına az bir süre kala temaslarını hızlandıran Galatasaray  özellikle gol yollarında yeni bir ismi kadrosuna katmak istiyor.

Birçok isimle temas halinde olan Sarı-Kırmızılı ekip bomba bir isim aldı gündemine ….

Kalçasından operasyon geçiren Diagne’den ve Afrika Uluslar Kupası’nda mücadele edecek Mısırlı forvet Mostafa Mohamed’den yararlanamayacak olan ve bu sebepten gol yollarında yeni bir ismi kadrosuna katmak isteyen Galatasaray’da listede bulunan isimlerden biri de Polonyalı futbolcu Krzysztof Piatek’ti.

Andriy Shevchenko’nun takımı Geona’nın da Piatek için temasta olduğu bilinirken, İtalyan basınında Galatasaray  ve Genoa’nın transfer yarışına dair flaş bir iddia ortaya atıldı.

PIATEK GENOA’YA SICAK BAKMIYOR!
Calcio Mercato’nun haberine göre Piatek, Genoa’ya sıcak bakmazken, Polonyalı golcünün Galatasaray ile görüşmelere çoktan başladığı ifade edildi.

“ANLAŞMAYA BİR ADIM KALDI”
Haberde, Polonyalı golcünün kariyeri açısından önemli bir karar alma arifesinde olduğu söylenirken, Galatasaray’ın teklifinin hem ekonomik hem de sportif açıdan çok daha çekici olduğu belirtildi.

Piatek, Genoa’da Avrupa sahnesinde kendini göstermesinin Galatasaray’a göre çok daha zor olduğu için teklife sıcak bakmıyor. Hatta habere göre sarı-kırmızılı ekibin Polonyalı golcüyle anlaşmasına bir adım kaldığı ifade edildi.

24 MİLYON EURO…
2018 yazında Cracovia’dan 4,5 milyon Euro karşılığında Geno’ya  Transfer olan Piatek, Ocak 2019’da 35 milyon Euro’ya Milan’a transfer olmuş, Ocak 2020’de ise 24 milyon Euro karşılığında Hertha Berlin’in yolunu tutmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir