Fenerbahçe

Fener’den Dev Çalım

Galatasaray’da taraftarların transferi için nöbet tuttuğu Gedson Fernandes elden kaçabilir.

Galatasaray yönetiminin ağırdan aldığı transfer sonrası oyuncunun Fenerbahçe’ye önerildiği ve son sözü Ali Koç’un söyleyeceği iddia edildi.

Galatasaray yönetimi uzun zamandır gündemin yer alan Gedson Fernandes konusunda frene bastı. Hem teknik direktör Domenec Torrent’in olumsuz raporu hem de yabancı kontenjanındaki kriz nedeniyle sarı kırmızılıların görüşmeleri askıya aldığı ortaya çıktı.

FENERBHAÇE DEVREDE…

Bu gelişme sonrasında Gedson Fernandes’in menajeri Ahmet Bulut’tan şok bir hamle geldiği öğrenildi. Bulut’un Fenerbahçe ile temasa geçtiği ve Portekizli yıldızı teklif ettiği iddia edildi. Orta alanda sıkıntı yaşayan Fenerbahçe’nin Gedson’la ilgili şu an araştırma aşamasında olduğu belirlendi.

Eğer yönetim maliyet olarak transferi mantıklı bulursa genç yıldızla ilgili hamle yapabilir. Başkan Ali Koç’un önümüzdeki 24 saat içinde kesin kararını vereceği ve Gedson’la ilgili Fenerbahçe’nin tutumunun belli olacağı ifade edildi. Öte yandan Portekiz’in önde gelen yayın organlarından A Bloga gazetesi, Galatasaray’ın kararsız tutumu sonrası Benfica’nın yapılan anlaşmayı iptal ettiğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir