Fenerbahçe

Fenerbahçe’ye Tarihi Transfer Geliri

Suudi Arabistan veliaht prensi Muhammed bin Selman’ın satın aldığı Newcastle United, Fenerbahçe’nin kapısını yıldız oyuncusu için çalmaya hazırlanıyor.

Daha önce Chelsea’ye transfer olacağı konuşulan Attila Szalai için Sky Sports çarpıcı bir iddia ortaya attı. Habere göre Newcastle United ve West Ham United, Attila Szalai için Fenerbahçe’ye teklif yapmaya hazırlanıyor. Özellikle Suudi Arabistan veliaht prensi Muhammed bin Selman’ın satın aldığı Newcastle United’ın Fenerbahçe’ye yapacağı teklif taraftarları heyecanlandırıyor.

MUHAMMED BIN SELMAN’IN BÜTÇESİ 1,5 MİLYAR EURO

Muhammed bin Selman’ın Newcastle United’ı satın almasıyla Premier Lig ekibi, dünyanın en zengin kulüpleri listesinde bir anda zirveye çıkmıştı. Muhammed bin Selman’ın gelecek sezon transfere 1.5 milyar euro bütçe ayırması bekleniyor.

ALİ KOÇ ATTILA SZALAI İÇİN EN AZ 20 MİLYON EURO İSTİYOR

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç daha önce yaptığı açıklamada Attila Szalai için en az 20 milyon euroluk bir teklifin gelmesi halinde görüşme yapabileceklerini belirtmişti.

PERFORMANSI;

23 yaşındaki Macar savunmacı, Fenerbahçe’ye transfer olduğundan bu yana 50 maçta görev aldı. Szalai, bu maçlarda 3 gol ve 2 asist yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir