Fenerbahçe

Fenerbahçe’ye Sağ Bek Geliyor

Devre arası transfer döneminde sağ ve sol bek takviyesi yapmak isteyen Fenerbahçe gündemine bomba bir isim aldı.

Sağ bek trafseri yapmayı palnalyan Fenerbhaçe daha öneceden de gündemine aldığı yıldız oyuncu Fabricio Bustos’u aldı …

Fenerbahçe sezon başında transferini gerçekleştiremediği Fabricio Bustos transferinde bu kez mutlu sona ulaşabilir. Arjantinli sağ bekin Independiente ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olması transferin önünü açıyor.

Öte yandan sol beke de takviye yapmaya hazırlanan Sarı-Lacivertliler, Montpellier forması giyen Nicolas Cozza’yı gündemine aldı. Cozza’nın menajerliğini, Fenerbahçe’de 6 futbolcusu bulunan ROGON yapıyor. Fabricio Bustos ve Nicolas Cozza transferlerinin akıbeti önümüzdeki günlerde belli olacak.

Vitor Pereira’nın ayrılmasının ardından yeniden 4’lü defansa geçen Sarı-Lacivertliler, bek rotasyonunda sıkıntı yaşıyor. Orijinal pozisyonu sol bek olan tek isim Filip Novak. Sağda ise Nazım Sangare var. Ferdi, Muhammed ve Samuel zorunluluktan zaman zaman bu bölgelerde oynatılsa da savunmanın iki kenarına takviye planlaması yapılıyor.

Yıldız futbolcu, sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini yenilemiyor. Arjantin basınına göre Fenerbahçeli yöneticiler, bu hafta Independiente ile yeniden görüşme yapabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir