Fenerbahçe

Fenerbahçe’de Hedef Ferreira

Süper Lig’de lider Trabzonspor’un 17 puan gerisinde kalan Fenerbahçe’de, transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı lacivertliler, ligin başlamasının ardından minimum seviye puan kaybederek, toplayabildiği kadar puan toplamak istiyor.

Teknik Direktör İsmail Kartal da bu düşüncesini Başkan Ali Koç’a iletirken, Kartal takıma acil transfer istediğini de belirtti. Hücum bölgesine takviye yapmayı hedefleyen Kanarya, Brezilya’dan flaş bir yıldızla ilgilenmeye başladı.

Vitor Pereira ile Beşiktaş mücadelesi sonrası yollarını ayıran Kanarya, belli bir süre herhangi bir hocayla anlaşmamıştı. Göreve, eski teknik direktörü İsmail Kartal’ı getiren Fenerbahçe, tecrübeli teknik adamın verdiği rapor sonrasında harekete geçti.

BAHÇE’DE ROTA BREZİLYA

Brezilya’da küme düşen Gremio yıldızlarını satışa çıkardı. Fenerbahçe yönetimi de 24 yaşındaki sol kanat Ferreira için Brezilya kulübü ile temasa geçti.

24 yaşındaki oyuncunun, iyi bir yıllık ücret önerilmesi halinde sarı lacivertlilere gelmek istediği belirtildi.

Sol açık Fereira’nın piyasa değeri 9 milyon Euro olarak belirlenmiş durumda. Ferreira’nın kulübüyle olan sözleşmesi 2024 yılında sona erecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir