Fenerbahçe

Fenerbahçe’de 2 Ayrılık Resmen Duyduruldu

Köşe yazarı ve futbol yorumcusu Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe’nin deplasmanda Kasımpaşa’yı 2-1 mağlup ettiği maç sonrası Fenerbahçe’deki 2 ayrılığı açıkladı.

Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe yönetiminin Jose Sosa ve Luiz Gustavo’ya ‘sizinle yürümeyeceğiz’ dediğini öne sürdü. Öte yandan Bilgiç, bu iki futbolcunun yanı sıra Mergim Berisha’yla da yolların ayrılması gerektiğini dile getirdi.

Gürcan Bilgiç Fenerbahçe’nin Jose Sosa ve Luiz Gustavo ile vedalaşacağını iddia ederken kulüpten kendisine gelen sinyalin bu yönde olduğunu belirtti ve yönetimin iki futbolcuya ‘biz sizle yürümeyeceğiz‘ dediğini öne sürdü. Gürcan Bilgiç bu iki futbolcunun dışında Mergim Berisha ile de yolların ayrılması gerektiğini belirtti.

GÜRCAN BİLGİÇ: VITOR PEREIRA DÖNEMİNDE BİLE…

Kasımpaşa maçını değerlendiren Gürcan Bilgiç, “Vitor Pereira döneminde bile bu kadar kötüsünü seyretmedim” ifadelerini kullandı.

Gürcan Bilgiç’in Kasımpaşa-Fenerbahçe maçı yorumları şöyle:

“Altay’ın kurtarışları var, Kasımpaşa’nın pozisyonları var, direkten dönen toplar var. Berisha’nın pozisyonu gol olsa, 2-0 olacak ve başka maç olacak. Bence Hatayspor maçında da Altay tuttu maçı, 0-0 giderken iki net kurtarış yaptı. Kasımpaşa maçında da nefis bir kurtarış yaptı.

“FENERBAHÇE LİGİ 2. BİTİREBİLİR”

Fenerbahçe’nin ligde 3 maçı var. Başakşehir’le puanını eşitledi, dördüncü sıraya geldi. Konya ile içeride oynayacak. Ligi ikinci bitirebilir ama Fenerbahçe’nin 3 maçı var. Trabzonspor, Galatasaray ve Beşiktaş maçları.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir