Galatasaray

 Fatih Terim ve Dursun Özbek

Galatasaray’da kapalı kapılar ardında yapılan toplantılar hız kazanmaya başladı. Kongrede etkin rol oynamaya çalışan Ahmet Ocaklı, Dursun Özbek , Fatih Terim ikilisi için kolları sıvadı. İkilinin geçtiğimiz günlerde yemekte bir araya geldikleri öğrenildi.

Bilindiği gibi Dursun Özbek, İgor Tudor’u gönderip Fatih Terim’i göreve getirmiş ardından da kongrede seçilemeyip başkanlığı  Mustafa Cengiz’e kaptırmıştı. Dursun Özbek-Fatih Terim birlikteliğini kaldığı yerden devam etmesi için yeni bir çalışma başlatan Ocaklı’nın Serdar Güzelaydın   ile ortak hareket ettiği öğrenildi.

Galatasaray’da cuma günü eski başkanlar ve camianın önemli isimleri Ahmet Ocaklı’nın verdiği yemekte buluşmuştu.

Rumeli Kavağı’ndaki yemeğe eski başkanlardan Faruk Süren Dursun Özbek , eski yöneticilerden Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak gibi isimler de katılmıştı.

ÖZBEK-TERİM YENİDEN EL ELE!

Dursun Özbek’i yeniden başkanlığa hazırlamaya çalışan Ocaklı’nın Dursun Özbek- Fatih Terim  ikilisi için kolları sıvadığı ifade ediliyor.

Bilindiği gibi Dursun Özbek, İgor Tudor’u gönderip Fatih Terim’in göreve getirmiş ardından da kongrede seçilemeyip başkanlığı Mustafa Cengiz’e kaptırmıştı.

Dursun Özbek- Fatih Terim birlikteliğini kaldığı yerden devam etmesi için yeni bir çalışma başlatan Ocaklı’nın  Serdar Güzelaydın ile ortak hareket ettiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir