Galatasaray

Domenec Torrent’den İlk Müdahale

Galatasaray’da alına kötü sonuçlar ardından teknik direktör Fatih Terim ile yollarını ayıran Galatasaray, İspamyol teknik adam Domenec Torrent  ile anlaşma sağlamıştı.

Tecrübeli teknik adam İstanbul’a gelmesinin ardından soluğu Florya’da   alırken, çalışmalarına başladı.

Yeni hocasını bulan Galatarasay , kendini transferlere verdi. Torrent’in bir hafta içinde vereceği rapora göre somut adımlar atılacak.

Fatih Terim görevdeyken Assuncao’nun sözleşme feshi, Luyindama’nın Belçika’ya kiralanması ve Adana Demirspor’la anlaşan Fatih Öztürk’le yolların ayrılmasına karar verilmişti.

Bu durumu yeni teknik adam Torrent tekrar gözden geçirecek. Ara transfer döneminde takımdan ayrılacak isimlere göre 3 takviye gündemde…

Kale, orta saha ve forvete oyuncu arayışları başladı. Başkan Burak Elmas’ın tam yetki verdiği yönetici Işıtan Gün, listedeki isimleri değerlendirmeye aldı.

KALE SÜRPRİZİ
İsmail Çipe, sakatlığı bulunan Fernando Muslera’nın yokluğunda yediği gollerle tepki çekerken teknik direktör Domenec sürpriz bir hamle geldi. İspanyol hoca, dünkü antrenmanda oynanan çift kale maçta kalede Jankat Yılmaz ve Berk Balaban’ı denedi.

TORRENT KURALLARI!
Hiç izin kullanmadan oyuncuların da izinlerini iptal eden  İspanyol teknik adam geldiği ilk güne çift idman koydu. Çok disiplinli olmasıyla tanınan Torrent daha göreve başlamadan Galatasaraylı futbolculara gözdağı verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir