Fenerbahçe

Altay Bayındır Sonrası Fenerbahçe’den 2 Transfer Daha

Son olarak Altay Bayındır ile yeni sözleşme imzalayan Fenerbahçe, iç transferde hareketli saatler yaşıyor.

Sarı-Lacivertliler, talipleri bol olan Miguel Crespo ve Miha Zajc ile yeni kontrat yapmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe, Altay Bayındır’ın ardından iki futbolcuyla da mukavele imzalayacak. Detaylar haberimizde…

Geçtiğimiz günlerde Altay Bayındır ile 4 yıllık yeni sözleşme yapan Fenerbahçe, iç transferdeki hamlelerini sürdürüyor. Altay Bayındır sonrası bazı futbolcularla görüşmelerini sürdüren Sarı-Lacivertliler, Miguel Crespo ve Miha Zajc’ta da mutlu sona ulaşmak üzere.

ALTAY BAYINDIR’IN ARDINDAN 2 İMZA DAHA

Atletico Madrid başta olmak üzere birçok talibi olan Miguel Crespo’nun Fenerbahçe ile sözleşmesi 2024 yılında bitiyor. Sarı-Lacivertliler bir süredir temas halinde olduğu Portekizli futbolcuda son aşamaya geldi. Fenerbahçe, Miguel Crespo ile 2027’ye kadar geçerli sözleşme imzalayacak. Oyuncunun maaşı 1,5 milyon euroya yükseltilecek.

MAAŞI 1 MİLYON EUROYA ÇIKARILACAK

Fenerbahçe’nin asıl hamlesini Miha Zajc ile yapacak. Kontratı sezon sonunda bitecek olan başarılı futbolcu, Beşiktaş ve Serie A ekiplerinin kıskacında. Miha Zajc ile uzun süredir görüşmeler yürüten Fenerbahçe, 600 bin euro kazanan 28 yaşındaki futbolcu ile 3 yıllık sözleşme yapacak. Slovenyalı futbolcunun maaşı net 1 milyon euroya çıkarılacak.

Fenerbahçe’nin 2 futbolcu için de resmi açıklamayı sezon bitmeden yapması bekleniyor.

Fenerbahçe’nin Enner Valencia ile de görüşmelerini sürdürdüğü ancak temaslarda henüz ilerleme sağlanamadığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir