Fenerbahçe

 Ali Koç’tan Marcelo Sürprizi

Fenerbahçe transferde dünyaca ünlü isimleri yoklamaya devam ediyor.

Sarı lacivertli kulübün hedefindeki son isim ise Real Madrid ile sözleşmesi bitecek olan Marcelo. Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, Marcelo’yu takıma kazandırmak için girişimlere başladı.

ALİ KOÇ’TAN MARCELO BOMBASI

Todofichajes’te yer alan bir habere göre Fenerbahçe , Real Madrid’in yıldızı Marcelo’yu bir kez daha gündemine aldı. Sambacı, geçen yaz döneminde de Sarı-Lacivertliler’in radarına girmiş ancak İspanyol devinde kalmayı tercih etmişti. Haberde, sözleşmesi bitecek olan Marcelo’nun, vatandaşı Roberto Carlos gibi Real Madrid’den Fenerbahçe’ye gidebileceği kaydedildi. Sarı-Lacivertliler’in teknik direktörlük için Löw ile görüştüğüne vurgu yapılarak, Marcelo’yu ikna etme çalışmalarının da başladığı belirtildi.

CARLOS DA 34 YAŞINDAYDI

Todofichajes, Fenerbahçe’nin 34 yaşındaki sol beke 2 yıllık sözleşme teklif ettiğini öne sürdü. Roberto Carlos 2007’de 34 yaşındayken Sarı-Lacivertliler’e transfer olmuş ve 2.5 sezon Çubuklu formayı giymişti. Marcelo’nun gelmesi halinde sahadaki performansı kadar Fenerbahçe’nin genç oyuncularının gelişiminde de rol üstlenmesi muhtemel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir