Galatasaray

Alexandru Cicaldau Rekor Bedelle Ayrılıyor

Sarı kırmızılı takımın sezon başında büyük umutlarla kadrosuna kattığı Alexandru Cicaldau’nun Galatasaray kariyeri kısa sürecek.

Galatasaray’ın sezon başında 6.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığıyla kadrosuna kattığı Alexandru Cicaldau şu ana kadar Sarı-Kırmızılılar’a beklenen katkıyı sağlayamazken, Rumen futbolcu için Sampdoria, Fiorentina ve Real Betis’in teklif yaptığı öğrenildi.

Galatasaray’ın sezon başında kadrosuna kattığı Rumen orta sahası Alexandru Cicaldau, İtalyan ve İspanyol takımları ilgi gösteriyor. Avrupa Ligi’nde oynadığı futbolla dikkatleri üzerine çeken Cicaldau için Sampdoria, Fiorentina ve Real Betis fiyat sordu.

ELMAS BEKLETİYOR

Seçim sürecindeki Burak Elmas, tekliflere yanıt vermedi. 6.5 milyon euro civarında maliyetle kadroya kazandırılan Cicalda için rakam verilmedi. Ancak Sarı-Kırmızılılar’ın beklentisinin 12 milyon euro seviyelerinde olduğu öğrenildi.

AVRUPA’YA UYGUN

Rumen futbolcunun dikkat çeken özelliği ise oyunun iki yönünü oynayabilmesi. Hakkında yazılan raporlarda kritik anlarda sorumluluk aldığı, çalışma disiplinin üst seviyede olduğundan bahsediliyor. Cicaldau, Fatih Terim’in prensi olmuştu ancak Torrent geldikten sonra aldığı süreler azaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir