What Remains of Edith Finch An itibariyle Ücretsiz!

teknobilgilerim
What Remains of Edith Finch An itibariyle Ücretsiz!

Epic Games tarafınca söz verildiği gibi What Remains of Edith Finch ücretsiz duruma getirildi.

 

Epic Games, paylaştığı bir yazıyla 2019 yılı boyunca her iki haftada bir Epic Games Store hesabı olan herkese ücretsiz oyun vereceğini açıkladı. Ödülünüzü almak için gerçekleştirmeniz gereken tek şey mağazayı ziyaret etmek olacaktır. Şuanda mevcut olan ücretsiz oyun: What Remains of Edith Finch. Bu oyun, Finch ailesinin kısa öykü boyunca oynamanızı sağlayan bir macera oyunudur. Oyun 24 Ocak’a kadar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Şuanda 31,00 ₺ olarak Steam’de satılmaktadır.

 

Bahsi geçen oyun What Remains of Edit Finch, 2017’nin en iyi oyunlar listesinde anıldı. Eski Finch malikanesini ve mülkünü araştırırken, ailesinin son yaşayan üyesi olan ana karakterinin rolüne bürünüyor. Burada birkaç kuşak yaşadı ve öldü. Keşfettikçe zamansız ölümlerine yol açan olayları oynarsınız.

 

Çoğu zaman bir oyunun komploları kabullenmeye ulaşmak için kederin acısını geçmez, ama bu What Remains of Edith Finch’in zaferdir. Sonuçta, oyunun ahlaki bir benzerliği varsa bile bu, her birimizin yaptığı en cesur, en güzel şeyin ne olduğunu bilmesine rağmen devam etmeyi seçmesidir.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz. 

25 Ocak ila 7 Şubat arasında ise, Epic Games The Jackbox Party Pack’i ücretsiz olarak sunacak.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
2 kullanıcı tepki verdi
Onu henüz tanımıyoruz.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.