Vodafone 1 Tl Nasıl Gönderilir

teknobilgilerim
Vodafone 1 Tl Nasıl Gönderilir

Bireysel Faturasız hat kullanan Vodafone müşterileri, diledikleri zaman diledikleri bireysel faturasız hat kullanan kişiye TL gönderebilirler. Ayrıca aynı işlemi sevdikleriniz de sizler için yapabilir. Vodafone Lira transferi için tek yapmanız gereken 7038’i ücretsiz arayarak lira transferi yapmak istediğiniz kişinin telefon bilgilerini vermektir.

 

Vodafone TL Transferi Şartları

 

Bireysel faturasız hat kullanan Vodafone kullanıcılarının TL transferi yaparken uymaları gereken belli başlı şartlar bulunmaktadır. Bireysel faturasız hat kullanıcıları arasında yapılabilen TL transferi, kişinin ilk üç aylık abonelik süresi içerisinde gerçekleştirilemez.

 

Lira transferinden alınan ücret işlem başına 40 kuruş olarak belirlenmiştir. TL transferi yapan kişinin, işlemi gerçekleştirdikten sonra hesabında en az 6 TL bakiye kalması gerekir. Bir ay içerisinde kullanıcılar en fazla 100 TL transfer yapabilir. Ayrıca tek işlemde kullanıcıların gönderebileceği minimum tutar 1 TL, maksimum tutar ise 20 TL’dir. Eğer ki transfer edilen paranın tutarı 5 TL’den az ise, aktif kullanımı veya bekleme sürelerine bir etkisi olmaz. 5 TL’den fazla olan transferlerde ise aktif kullanım süresi, gönderilen paranın miktarına göre uzayacaktır.

 

TL transferinde gönderilen tutar, hediye SMS ya da indirimli görüşme şartını yerine getirmez.

Transfer edilen TL miktarı ile indirimli görüşme yapılamaz, hediye lira, SMS veya internet gibi promosyonlardan da yararlanılamaz. Transfer edilen TL miktarı, transfer edilen kişi tarafından başka bir bireysel faturasız hat kullanıcısına transfer edilemez.

 

Hatta Yüklenen TL Miktarının Ne Kadarı Transfer Edilebilir?

 

Hattınıza yüklediğiniz miktarın en fazla yüzde 50’sini transfer edebilirsiniz. Transfer edebileceğiniz tutar en az 1 TL, en fazla 20 TL’dir. Örneğin hattınıza 30 TL yüklediyseniz maksimum 15 TL gönderim yapabilirsiniz.

 

Transfer Edilen Miktar Kaç Gün İçerisinde Kullanılabilir?

 

Transfer edilen TL miktarını 6 ay içerisinde kullanabilirsiniz. 6 ay içerisinde kullanılmayan TL tutarı hesabınızdan silinir.

 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Onu henüz tanımıyoruz.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
PUBG Mobile zombi modu yayınlandı!
  • 20 ŞUBAT 2019
  • 107 görüntülenme
 
Opera Android uygulaması güncellendi!
  • 20 ŞUBAT 2019
  • 100 görüntülenme
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.