Opera Android uygulaması güncellendi!

teknobilgilerim
Opera Android uygulaması güncellendi!

Hatırlarsanız, Opera Android sürümü için geçtiğimiz günlerde ücretsiz VPN özelliğini test etmeye başlamıştı. Bugün de, Opera Android sürümü için iki önemli özellik kullanıma sunuldu.

Opera Android için iki önemli özellik!

Yeni güncelleme ile gelen yeniliklere şöyle bir göz attığımızda ise bizleri Resim için Resim modu ve gelişmiş reklam engelleyici karşılıyor.

Güncelleme notlarını incelediğimizde gelişmiş reklam engelleyici ile beraber, reklam engelleme özelliğinin hızlı bir şekilde devre dışı bırakılabileceği belirtiliyor.

Kısacası bu güncelleme sayesinde, reklam engelleme özelliğini istediğiniz zaman tek bir tuş ile kapatabiliyorsunuz. Ayrıca, güncelleme sonrasında kullanıcılar oluşturmuş olduğu liste ile, reklam gösterilecek siteleri de kendileri belirleyebilecek. Böylece, söz konusu özelliği sürekli açıp kapamaya gerek kalmayacak.

Gelelim, güncelleme ile kullanıcılara sunulan bir diğer yeni özelliğe. Resim içinde Resim özelliğiyle, artık kullanıcılar Opera‘nın masaüstü sürümünde olduğu gibi videoları ayrı bir pencereden izleyebilecek.

Tabii, söz konusu özelliklere sahip olabilmek için uygulamayı Google Play Storeüzerinden güncellemeniz gerekiyor. Peki, siz bu özellikleri nasıl buldunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Onu henüz tanımıyoruz.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
 
PUBG Mobile zombi modu yayınlandı!
  • 20 ŞUBAT 2019
  • 107 görüntülenme
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.