Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı!

teknobilgilerim
Apex Legends’ın yeni karakterleri ve silahları sızdırıldı!

Çok hızlı bir şekilde popüler olan ve büyük bir kitle tarafından sevilen Apex Legends yeni bir sızıntı ile gündemde. Veri madencileri Apex Legends karakter listesi ve silah envanteri hakkında bilgi sızdırdı!

Apex Legends için yeni karakterler ve silahlar sızdırıldı!

Veri madencileri, yeni Battle Royale oyunu için yaklaşmakta olan güncellemeiçerisindeki içeriklerin kodlarını sızdırdı. Yeni güncellemenin kaynak kodlarına göre, Octane ve Wattson isimli iki karakter ve Havoc Rifle ve L-Star EMGismindeki yeni silahlar oyuna dahil olacak.

Octane’ın ek hızkısaltılmış yeniden yükleme süreleri ve iki kat sağlık rejenerasyonu şeklinde pilot için geçici bir destek sağlayan Stim isminde bir yetenek paketi ile sunulması bekleniyor. Octane’in Stim Pack yeteneğinin kişisel olup olmadığı veya ekip arkadaşlarında da kullanılabileceği henüz netleşmedi.

Bununla birlikte, Wattson karakterinin ise Tesla Tuzağı adında bir yeteneği olacağı sızıntılar arasında. Bu yetenek muhtemelen, düşmanları tuzağa düşürecek bir elektrikli manyetik alan oluşturan bir eklenti.

Veri madencileri, karakter veya silahlarla bağlantısını çözemedikleri bir isim listesi de keşfettiler. Crypto, HusariaJerichoNomadProphetRampartRosie ve Skunner. Bunların karakter olması muhtemel ama silah olarak da karşımıza çıkabilirler.

Son olarak tekrar silahlardan bahsedecek olursak, Apex Legends kodunda bulunan iki yeni silaha ait bazı istatistikler bulundu. Havoc, 25 mermi temel cephane kapasitesine sahip olacak ve bir enerji tüfeği olarak karşımıza çıkacak. Vücuda atışlar için 18, kafaya atışlar için 36 hasar verecek.

L-Star EMG60 mermi kapasitesine sahip ve vücuda atışlar için 21 hasarkafayaatışlar için 42 hasar verebilen bir enerji makineli tüfek olması bekleniyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0 kullanıcı tepki verdi
Onu henüz tanımıyoruz.
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.